sobota, 18 lutego 2017

Produkt Miesiąca - Luty - Olej konopny / Hemp Oil #productofthemonth #3

Farby do malowania mebli Miss Mustard Seed Milk Paint są... do zakochania :) To nie są zwykle farby, one mają swoją „osobowość". W pracy z farbami mlecznymi nie ma 100% pewności powtarzalności efektu malowania, jest za to całkowita gwarancja niepowtarzalności pomalowanego mebla, artystycznej przygody i miejsce na wiele kreatywności.

Miss Mustard Seed’s Milk Paint to nie tylko 24 piękne kolory farby mlecznej. To także wspanialej jakości produkty do zabezpieczania pomalowanej powierzchni (np. woski) oraz produkty pomocne podczas stylizowania mebli (np. WaxPuck). 

Linia farb Miss Mustard Seed's Milk Paint ma w swojej ofercie unikalny produkt, służący zabezpieczaniu powierzchni pomalowanego mebla. Jeśli jeszcze nie pracowałaś z olejem konopnym od Miss Mustard Seed, czyli z Hemp Oil, to muszę Ciebie do tego przekonać! 


Olej konopny Miss Mustard Seed
Hemp Oil od Miss Mustard Seed nie ma w sobie nic sztucznego, żadnej chemii, szkodliwych konserwantów itd. Olej ma wspaniały zapach i bardzo lekko, miło się z nim pracuje. Na wcześniej pomalowany mebel należy nałożyć pędzlem lub szmatką warstwę oleju, dać mu parę chwil, aby się wchłonął i czystą szmatką można przetrzeć powierzchnie mebla usuwając nadmiaru oleju. I już. Farba jest zabezpieczona przed zabrudzeniami. Zero wysiłku a tyle korzyści :)


Olejowanie - kolor farb mlecznych Artissimo pokryty Hemp Oil 

Jeśli zostanie Ci trochę oleju na rekach, nie zmywaj, tylko rozetrzyj - Twoje dłonie od oleju konopnego miały skórę miękką i odżywioną, jak po najlepszym kremie.

Płynne złoto ;)
 
Olej konopny Hemp Oil od Miss Mustard Seed to szlachetny produkt, naturalny i bezpieczny. Wykorzystaj też ten olej do przywrócenia piękna, odświeżenia i zakonserwowania starego drewna. Olej przywraca blask starym powłokom drewnianym. Via Breida with B.

Olej konopny Hemp Oil wnika głęboko, chroniąc pomalowany mebel. Jest tak bezpieczny, że można go używać do zabezpieczania blatów kuchennych czy innych powierzchni, które mają kontakt z żywnością np. deski do krojenia.


Ten produkt autentycznie nie ma słabych stron. Możesz nim zabezpieczać meble malowane każdą farbą, która tworzy porowatą powierzchnię. Jeśli pomalowałaś mebel farbą kredową – również możesz zabezpieczyć ją olejem Hemp Oil od Miss Mustard Seed. Ważne tylko, aby pod warstwą farby nie było np. lakieru, bo wówczas drewno nie wchłonie dobrze oleju.


Dlaczego warto olejować meble? Bo powierzchnia zaolejowana Hemp Oli jest niesamowicie miła w dotyku, ciepła i wygląda bardzo naturalnie. 

Olejowanie drewna to zabieg znany od wieków, olej pięknie ożywia kolor farby, poprawia kondycję drewna. Warto wrócić do dawniej znanych, dobrych, bo naturalnych i skutecznych, sposobów zabezpieczania farby i drewna.

Olejowanie drewna


Pozdrawiam,
Ewa

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz