piątek, 12 sierpnia 2016

Promocja na pożegnanie kolorów! / Say farewell to Apron Strings and Dried Lavender!

Dwa kolory z linii farb mlecznych Miss Mustard Seed's Milk Paint zostaną wycofane ze sprzedaży - czas aby się pożegnać z kolorem Apron Strings i Dried Lavender.
Z tej okazji w moim małym sklepie jedyna w swoim rodzaju promocja na ostatnie dostępne opakowania!
Marion, twórczyni farb mlecznych Miss Mustard Seed's Milk Paint i znana amerykańska blogerka zaprezentowała kolor Apron Strings w październiku 2013r.

Farby mleczne Miss Mustard Seed's Milk Paint są sprzedawane w 25 kolorach, nie ma potrzeby tworzenia szerokiej gamy kolorów, ponieważ farba mleczna jest idealna do mieszania ze sobą różnych kolorów, łączenia, eksperymentowania i samodzielnego tworzenia nowych barw, odcieni. W tej chwili kolor Apron Strings jest wycofywany ze sprzedaży, niedługo wśród Miss Mustard Seed's Milk Paint powitamy nowy kolor na jego miejsce. Jaki? To jeszcze tajemnica, której nie mogę zdradzić :) 

Apron Strings to wyjątkowy koralowy, malinowy kolor. Idealny do łączenia z bielą koloru Ironstone, w różnych proporcjach, tak aby uzyskać rozmaite odcienie z gamy odcieni koralowych, różowych, brzoskwiniowych.

Drugim kolorem, który zostanie zastąpiony jesienią przez nowość wśród Miss Mustard Seed's Milk Paint, to Dried Lavender. Ten kolor jest obecny w linii farb mlecznych od maja 2013r. Dried Lavender to wariacja na temat suszonej lawendy. Pięknie oddaje jej wyjątkowy, szaro-fioletowy kolor.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz