poniedziałek, 21 marca 2016

Malowanie mebli / Painting furniture - woski bez terpentyny

Wiosna. Czuję ją w kościach, w całym ciele.
Zmiany, idzie nowe. Nagle jestem senna, powolna (przesilenie?) a tyle ruchu dookoła mnie.

Dziś w biurze się działo, jutro nie będzie wolniej. W domu udało mi się z dziećmi pobyć, zacząć nową z nimi książkę do czytania przed snem, produkty z nowej dostawy do sklepu on-line dodać.
Znów wszystkie kolory farb do malowania mebli od Miss Mustard Seed są dostępne na www.hemma.pl

bezbarwny wosk Furniture Wax


Jeszcze nie dodałam do sklepu nowości wśród wosków! Różne są woski do mebli, naprawdę jest ich niemały wybór. Ja sercem jestem przy woskach od Miss Mustard Seed, bardzo lubię z nimi pracować. To są woski bez terpentyny a to rzadkość wśród wosków.

ciemny wosk Antiquing Wax


Woski Miss Mustard Seed są na pierwszy rzut oka droższe, ale ich wyjątkowość wynika z tego, że to produkty całkowicie naturalne i bezpieczne, produkowane w tradycyjny sposób według starej receptury. Nie ma w tych woskach drażniącego olejku terpentynowego. Większość ludzi nie ma z nim problemów, ale są osoby dla których zapach czy kontakt przez skórę wywołuje odczyn alergiczny, duszność albo po prostu dyskomfort. Dla takich osób, jak i dla wszystkich innych, przyjemnością jest praca z woskami Miss Mustard Seed!

biały wosk White WaxNiemal bezwonne (bez "zapachu" pasty do butów), w składzie wosk pszczeli i wosk carnauba (a 100% wosk pszczeli Beeswax ma wyłącznie wosk pszczeli w składzie), mają aksamitną konsystencję i dają piękne wykończenie. Matowe - przy krótkim polerowaniu i z większym połyskiem - po dłuższym polerowaniu.


Bardzo lubię woskować, uważam że woskowane meble są wyjątkowe. Nawoskowana powierzchnia jest miła, ciepła w dotyku, pięknie rozprasza światło i... mniej się kurzy :)
Teraz woskowanie to jeszcze większa przyjemność - od jutra w moim małym sklepie będzie wosk do mebli Furniture Wax o zapachu lawendy! To dopiero coś :)
Ten wosk to jest edycja limitowana wosku do mebli Furniture Wax, więc warto skorzystać, póki można.

Dobrej nocy, dobrego dnia dla wszystkich!
Pozdrawiam,
Ewa

PS.1 Woski są super, ale te opakowania... Urocze! :)
PS.2 Zdjęcia od Miss Mustard Seed, oczywiście!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz